fbpx
o nas

Jesteśmy kolektywem młodych, polskich projektantów, którzy postawili sobie za cel wykonywanie luksusowej biżuterii, wykonywanej technikami tradycyjnego złotnictwa.

Moscato to winorośl pochodząca z południowo-wschodniej części Morza Śródziemnego. Nazwa pochodzi od włoskiego Muscat Blanc – jednego z najstarszych szczepów uprawianych na terenach dzisiejszych Włoch. Kojarzy się z dobrą zabawą w plenerze – w sadach oliwnych, położonych nad brzegiem morza śródziemnego.

Biżuteria Moscato to dobra zabawa, ale też wyrafinowany styl. Została stworzona właśnie z miłości do niepowtarzalnego klimatu śródziemnomorskiej przyrody. To uczucie luksusu, ale z zachowaniem rozsądnej ceny. To również kontakt z przyrodą i etyczne wytwarzanie biżuterii z ograniczeniem śladu węglowego.

Złoty pierścionek z projektem

Naszą misją jest wprowadzenie zmian na rynku jubilerskim i w świadomości klientów. Pragniemy aby dostrzegli oni, że etyczna biżuteria wytwarzana z kruszców szlachetnych, z hodowlanymi kamieniami, chroni naszą planetę i pozwala zwiększyć wkład każdego klienta w dbanie o lepszą przyszłość ekosystemów. Pragniemy dla was blasku na waszych warunkach.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.