fbpx

Polityka zwrotów

Zwroty przyjmujemy 14 dni od otrzymania przesyłki. Aby dokonać zwrotu towarów zakupionych w naszym sklepie internetowym i tym samym otrzymać zwrot pieniędzy, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez formularz kontaktowy (zakładka Kontakt). Aby zapobiec uszkodzeniom przesyłki w trakcie transportu, zapakuj towary ze starannością, wykorzystując w tym celu oryginalne opakowanie. 
 
Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta sklepu internetowego:

e-mail: kontakt@moscato.pl
Telefon: +48 796 585 585

Prześlemy Ci kartę zwrotu tak, aby można było odesłać nam zamówienie opłaconą przesyłką. W szybszym odnalezieniu Twoich danych bardzo pomoże nam podanie Twojego imienia, nazwiska i adresu e-mail użytego do złożenia zamówienia.

Zwracane towary powinny być nieużywane, czyste i bez uszkodzeń. Należy pamiętać, że w przypadku gdy towary były noszone lub uszkodzone, możemy wymagać rekompensaty za obniżenie wartości produktu.

Produkty zawierające wady fabryczne lub niezgodne z zamówieniem podlegają reklamacji.

Zwrot pieniędzy

Jak tylko otrzymamy Twój zwrot i zostanie on zatwierdzony, potwierdzimy to przez wiadomość na podany e-mail i zwrócimy Ci kwotę, którą zapłaciłeś za towar oraz wysyłkę.

Uwaga: zaksięgowanie kwoty na koncie lub karcie kredytowej może potrwać do 14 dni kalendarzowych.

Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni. Okres odstąpienia od umowy upływa po 14 dniach od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia inna niż kurier i wskazana przez Ciebie, fizycznie otrzymałeś towar. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, konieczne jest poinformowanie nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. Pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy wszystkie dokonane na naszą rzecz płatności zostaną zwrócone nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśy poinformowani o decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Zwrot należności nastąpi przy użyciu tych samych metod płatniczych, jakie stosowano w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono inaczej, w każdym przypadku w wyniku zwrotu kosztów nie zostaną poniesione żadne dodatkowe koszty. Zwrot kosztów może zostać wstrzymany do czasu otrzymania towaru lub do czasu otrzymania wystarczającego dowodu zwrotu towaru. Termin jest zachowany, jeśli towar zostanie odesłany przed upływem 14 dni.

Dodatkowo, w przypadku nie skorzystania z bezpłatnej etykiety zwrotnej bezpośrednie koszty zwrotu ponosi osoba zwracająca towar. Prosimy o zwrócenie uwagi, że odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru wynikające z jego niewłaściwego użycia czy innych czynności ponosi zamawiający.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.